Voskované ubrousky a voskované pytlíky

Uchovají potraviny déle čerstvé díky konzervačním vlastnostem včelího vosku. Zabalte si potraviny přírodně a bez plastů. Pro 365 použití.

Voskované ubrousky

Voskované ubrousky BajaBee jsou ekologickou náhražkou potravinové fólie. Včelí vosk dává ubrouskům konzervační schopnosti, díky kterým uchovají potraviny déle čerstvé. Zabalte pečivo, zeleninu, sýry nebo i svačinu do voskovaných ubrousků, aby vám vydržely déle a ušetřete přírodu i peněženku. Vaše zásoby v chladničce vydrží mnohem déle zabalené v BajaBee. Voskované ubrousky jsou znovupoužitelné a vydrží i celý rok při správné péči. Ubrousky omývejte ve studené nebo vlažné vodě, můžete použít také jemný saponát a houbičku. Nechte vysušit a můžete do nich znovu balit potraviny. Voskované ubrousky nahradí několik rolí potravinářské fólie, tucty mikrotenových sáčků a papírových ubrousků.

více...

Filtr
COOKIES

BajaBee s.r.o. Vás žádá o souhlas s používáním Vašich údajů pro účely personalizované reklamy a obsahu, měření reklamy a obsahu, statistiky cílových skupin a vývoj produktů a zároveň uchovávání a/nebo přístup k informacím na zařízení.

Spravovat možnosti

Nastavení můžete upravit kliknutím na jednotlivé položky. Pro více informací o GDPR navštívte túto stránku.

Účely zpracování dat