O nás


Jsme malá rodinná firma, která miluje to, co dělá. Miluje voskované ubrousky. Jmenuji se Barbora a můj přítel se jmenuje Ivan.
Náš příběh začal v roce 2019 v kuchyni mé sestry. Na kuchyňské lince měla položené voskované ubrousky. Vysvětlila mi na co jsou a jak fungují. Hned jak jsem přišla domů, objednala jsem si suroviny na výrobu. Vyrobila jsem pár pro sebe a pár pro rodinu. Zamilovali jsme si je všichni.


Přišla myšlenka, že budeme vyrábět voskované ubrousky pro všechny. Trvalo nám dlouhou dobu, než jsme namíchali správný poměr včelího vosku, pryskyřice a řepkového oleje. Od namíchání receptury, přes vymýšlení názvu značky, testování na ÚVZSR, vytvoření e-shopu, obalů, reklamy...jsme konečně mohli přinést BajaBee (čti BajaBí) do vašich domácností. Celý tento proces trval rok a stále pokračuje. Vymýšlíme stále nové varianty produktů, optimalizujeme procesy tak, abychom to co děláme, dělali stále s radostí a srdcem kvůli naší planetě a nám všem.
Věděli jste, že název značky se skládá z dvou slov? Baja - moje přezdávka a Bee jako včelka. Včely jsou pro naši planetu důležité tak, jako včelí vosk pro výrobu voskovaných ubrousků.
 

COOKIES

BajaBee s.r.o. Vás žádá o souhlas s používáním Vašich údajů pro účely personalizované reklamy a obsahu, měření reklamy a obsahu, statistiky cílových skupin a vývoj produktů a zároveň uchovávání a/nebo přístup k informacím na zařízení.

Spravovat možnosti

Nastavení můžete upravit kliknutím na jednotlivé položky. Pro více informací o GDPR navštívte túto stránku.

Účely zpracování dat

Zadej v košíku kód "SEZONA30" a ušetříš 30 % z celé objednávky.